Klubo naujienos

Treneriai M. Leonavičius ir N. Pacevičius tęs darbą „Wolves“ klube

2023-07-24

new

„Wolves“ krepšinio komanda tęsia trenerių štabo formavimą. Balandžio mėn. prisijungę Marius Leonavičius ir Nedas Pacevičius komandoje darbuosis ir būsimą sezoną. Į Vilnių persikeliančio klubo strategas Kęstutis Kemzūra pageidavo toliau dirbti su abiem krepšinio specialistais.

„Sprendimas buvo labai paprastas. Praėjusio sezono gale jie atsiliepė į mano kvietimą, nors ir turėjo veiklų, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Abu prisijungė kiek galėjo greičiau ir per tą trumpą laiką, galiu pasakyti, mes labai gerai susidirbome. Likau patenkintas jų darbštumu, pastangomis ir profesinėmis žiniomis. Todėl nutariau nesiblaškyti ir kartu dirbti toliau būsimą sezoną“, – kalbėjo „Wolves“ ekipos vyr. treneris K. Kemzūra.

Tarpsezoniu abu treneriai nemažai laiko skyrė darbui su jaunimu. M. Leonavičius vasaros pradžioje savo patirtimi dalinosi Italijoje rengiamoje tarptautinėje krepšinio stovykloje „Eurocamp“, o vėliau prisijungė prie Europos čempionato B diviziono kovoms besiruošiančios Lietuvos U16 merginų rinktinės trenerių.

Savo ruožtu, Nedas Pacevičius tęsė darbą 2004 m. gimimo merginų rinktinės, kuri užėmė 8 vietą U19 pasaulio čempionate Madride, trenerių kolektyve. Praėjusiais metais „Wolves“ trenerio asistentas su šia rinktine tapo Europos U18 merginų čempionato nugalėtoju.

Be K. Kemzūros, M. Leonavičiaus ir N. Pacevičiaus trenerių štabe taip pat yra praėjusios savaitės viduryje komandą papildęs fizinio rengimo treneris Laimonas Rimkus.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES