Klubo naujienos

Startavo „Wolves“ remiama vaikų krepšinio stovykla

2023-08-03

new

Trečiadienį Palangoje prasidėjo savaitę truksianti „Krepšinio Laboratorijos“ vaikų krepšinio stovykla, kurią remia Vilniaus „Wolves“ klubas, o stovyklos trenerių tarpe – buvę krepšininkai Renaldas Seibutis, Rimantas Kaukėnas, Tomas Delininkaitis, Tanja Kostič ir kiti žymūs veidai iš krepšinio pasaulio.

Antrus metus gyvuojanti stovykla Palangoje šiemet vyksta dviem pamainomis. Stovyklos metu vaikai gyvena pagal profesionalių sportininkų dienos režimą: jų laukia trys treniruotės per dieną, konsultacijos ir vaizdo peržiūros, o laisvu metu vaikai gali ilsėtis ar pramogauti prie jūros.

Pirmoje vasaros krepšinio stovyklos pamainoje jau dalyvavo 68 vaikų, o Vilkų remiamoje antroje pamainoje sportuoja 65 vaikai. Stovyklos treniruotėse taip pat apsilanko žymių krepšinio pasaulio žmonių, o savaitę vainikuoja iškilmingas uždarymas ir apdovanojimai.
 

„Krepšinio Laboratorijos“ idėją jos įkūrėjui ir „Wolves“ klubo prezidentui Rimantui Kaukėnui prieš kelerius metus pametėjo jo dukra: „Dukra paprašė, kad padėčiau jai sportuoti. Taip kilo mintis pradėti tokią veiklą platesniu mastu, įtraukiant žinomus krepšininkus, padėti vaikams tobulinti individualius įgūdžius.“
 

Be R. Kaukėno, stovyklos dalyviams treniruotes ir veda daugkartinis Lietuvos krepšinio lygos čempionas Renaldas Seibutis, Europos taurės vicečempionas Tomas Delininkaitis, WNBA žaidusi Tanja Kostič, treneriai Povilas Šakinis, Gitautas Kievinas, Henrikas Lubinas ir Kelvinas Facey, fizinio rengimo treneriai Andrius Bajoras ir Raivydas Stanys bei Londono „Baltic Stars“ klubo įkūrėjas Jordanas Mejeris.
 

„Džiaugiuosi, kad ir mes turime galimybę prisidėti prie „Krepšinio Laboratorijos“ stovyklos. Matome, kad norinčių pasisemti žinių iš žymių krepšininkų kiekis tik įrodo, kad Lietuvos vaikų tarpe yra tam didelis poreikis, todėl tokių stovyklų tikrai reikia“, – teigia Vilniaus „Wolves“ klubo vadovas Andrius Žiauberis.
 

„Kuriame tvarią krepšinio organizaciją, todėl puikiai suprantame, kad privalome visokeriopai investuoti į jaunimą ir ugdyti sportininkus nuo mažų dienų. Šis mūsų indėlis į „Krepšinio Laboratorijos“ stovyklą yra tik pradžia, o ateityje įsitrauksime į vis daugiau iniciatyvų ir projektų“, – priduria Vilkų vadovas.
 

„Krepšinio Laboratorijos“ stovyklos krepšinio stovyklos vyksta ne tik vasarą, bet ir mokinių rudens ar žiemos atostogų metu. 20 procentų visų surinktų pinigų už treniruotes ir stovyklas skiriama labdarai.

M. Miltakio nuotr.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES