Klubo naujienos

Pirmajame „Tarp Vilkų“ epizode – „Wolves“ lietuvių branduolys brolių Lavrinovičių akimis

2022-08-19

new

Naujasis BC „Wolves“ klubas pristato pramoginio pobūdžio rubriką „Tarp Vilkų“, kurioje netradiciškai bus pristatomi komandos užkulisiai, veikla, žaidėjų kasdienybė, svarbiausių rungtynių anonsai ar apžvalgos, aptariami jų varžovai, kalbinami krepšininkai, rungtynių žiūrovai.

Pirmajame rubrikos epizode „Wolves“ ambasadoriai broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičius aptarė komandos lietuvių branduolį bei pasidalino savo prisiminimais apie šiuos žaidėjus.

„Barzdą jo pamatai ir priešininkui jau baisu. Baubas. Įdomus žaidėjas, gal neįvertintas iki galo, neatskleistas. Visada, kai žaisdavau prieš jį, jis man būdavo trečios – ketvirtos pozicijos žaidėjas: sugebėjimai, IQ. Bet kai paskutinius metus aš matau, kaip jis kovoja su didžiausiais centrais penktoje pozicijoje, akivaizdu, kad jis nestovi vietoje, tobulėja, turi daugiau pykčio. Su tokiu žaidėju tu gali išplėsti aikštelę“, – apie „Wolves“ puolėją Eigirdą Žukauską kalbėjo broliai.

Birželį karjeras baigę Lavrinovičiai be krepšinio gyventi negali, todėl prisijungė prie naujojo klubo ir prisidės prie sirgaliams skirtų įvairių veiklų organizavimo, kvies krepšinio mėgėjus į rungtynes, įsitrauks į komandos komunikaciją, atstovaus klubui viešojoje erdvėje.

Broliai

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES