Klubo naujienos

Oficialu: „WOLVES“ treneriu tapo Rimas Kurtinaitis

2022-07-05

new

Vienas įsimintiniausių pergalių Vilniaus miesto krepšiniui dovanojęs Rimas Kurtinaitis grįžta į sostinę – strategas tapo naujojo krepšinio klubo BC „Wolves“ vyriausiuoju treneriu ir pasirašė sutartį vienam sezonui su galimybe pratęsti dar vieneriems metams.

„Esu ne kartą sakęs, kad yra pirma vieta, o visos kitos paskutinės. Tai nereiškia, kad mes būsim pirmi, bet mes stengsimės būti kuo aukščiau. Dabar į ateitį prikalbėti nenorėčiau. Galiu pažadėti tik tiek, kad dirbsime daug, intensyviai ir aktyviai“, – teigia R. Kurtinaitis.

62-ejų metų strategas savo trenerio karjerą 2003 metais pradėjo Azerbaidžano rinktinėje ir šios šalies Baku „Gala“ klube. Vėliau dirbo Vilniaus „Sakalų“, Rygos VEF bei Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ekipose, o taip pat vadovavo įvairioms Lietuvos krepšinio rinktinėms.

„Lietuvos Ryto“ klube R. Kurtinaičio trofėjų spinta pasipildė gausiausiai. Su Vilniaus klubu strategas dukart laimėjo Lietuvos krepšinio lygą, iškovojo dvi Lietuvos krepšinio federacijos taures, laimėjo Europos taurę bei iškovojo Baltijos krepšinio lygos auksą.

2011 metais R. Kurtinaitis stojo prie Maskvos srities „Chimki“ vairo, kur praleido penkerius metus. Šioje komandoje strategas tapo Rusijos Vieningosios lygos (VTB) čempionu, dukart laimėjo Europos taurę, o 2014 metais buvo pripažintas VTB lygos metų treneriu.

Atsisveikinęs su „Chimki“ treneris trumpam dirbo Kantu „Pallacanestro“ klube, o taip pat buvo grįžęs į „Lietuvos Rytą“. Galiausiai, nuo 2019 metų strategas ir vėl užėmė „Chimki“ vyriausiojo trenerio kėdę, bet 2021 metais, dėl klubo finansinių problemų, turėjo su komanda atsisveikinti.

Paskutiniu metu R. Kurtinaitis buvo siejamas su daugybe įvairių klubų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tačiau galiausiai nusprendė save išbandyti naujai kuriamoje Vilniaus „Wolves“ komandoje, kur netrukus pradės pirmuosius darbus.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES