Klubo naujienos

Oficialu: Trečiasis „WOLVES“ klubo žaidėjas - Regimantas Miniotas

2022-07-10

new

BC „Wolves“ klubą papildė dar vienas krepšininkas – prie komandos prisijungė praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ gretose žaidęs Regimantas Miniotas. Krepšininkas su naujuoju klubu sudarė ilgalaikę sutartį. 

„Wolves“ klubas mane intrigavo jau tada, kai viešai dar nebuvo daug informacijos. Smagu, kad komandos vadovai nusiteikę labai ambicingai. Noriu augti, tobulėti, mokytis ir tikiu, kad visa tai gausiu naujame klube“, – teigia R. Miniotas.Kauno „Žalgirio“ dublerių gretose karjerą pradėjęs sunkiojo krašto puolėjas taip pat yra žaidęs Prienų „Vytauto“, Kedainių „Nevėžio“, Prienų „CBet“ ir Bilbao „Basket“ (Ispanija) klubuose. 208 cm ūgio krepšininkas praėjusį rudenį grįžo į Kauno „Žalgirio“ komandą.

Šią savaitę „Wolves“ ekipos vyriausiojo trenerio kėdę užėmė Rimas Kurtinaitis, o pirmaisiais komandos žaidėjais tapo Adas Juškevičius ir Kristupas Žemaitis. Trečiuoju ekipos krepšininku tapęs R. Miniotas neslepia pagarbos komandos strategui. „Džiaugiuosi, kad komandai vadovaus toks patyręs žmogus. Rimas Kurtinaitis yra stiprus treneris, kuris suteikia pasitikėjimo visiems žaidėjams“, – priduria naujasis „Wolves“ ekipos narys R. Miniotas. 

 

 

 

 

 

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES