Klubo naujienos

A. Juškevičius apie sunkias treniruotes: „Tik per sunkų darbą gali pasiekti gerus rezultatus“

2022-08-25

new

Naujai suburta BC „Wolves“ komanda aktyviai ruošiasi artėjančiam sezonui. Pirmoji pasirengimo stovykla įpusėjo, o ekipos žaidėjai jau ima į rankas kamuolius, nuo fizinės būklės gerinimo pereinant prie krepšinio technikos ir taktikos elementų.

Pirmasis prie „Wolves“ klubo oficialiai prisijungęs Adas Juškevičius pripažino, kad treneris Rimas Kurtinaitis, garsėjantis sunkiomis treniruotėmis, savo vardą pateisina, bet gynėjas neabejoja, kad išlietas prakaitas atsipirks sezono metu.

„Net neatsimenu, kada paskutinį kartą teko taip nemažai sportuoti. Kaip sakoma, jaučiasi, kad šarnyrai jau nori poilsio. Tikiuosi, kad tas sunkus darbas atneš vaisių. Nes tik per sunkų darbą gali pasiekti gerus rezultatus“, – neabejojo krepšininkas.

Pasak jo, stovyklos pradžioje treneriai orientavosi į traumų prevenciją ir fizinės būklės gerinimą gryname ore, bet stovyklai įpusėjus vis daugiau laiko praleidžiama krepšinio salėje.

„Ne stebuklas, kad pirmose pasirengimo dienose ir savaitėse didžiausias dėmesys skiriamas prevencijai, fiziniam pasirengimui. Daug sportavome stadione, gan greit persikėlėme į sale, kur tęsiame fizinio pasirengimo darbus. Viskas vyksta apie fizinį pasirengimą, bet dabar, antrą savaitę, jau pradedame įeidinėti į krepšinį, į taktikas“,  – apie darbą treniruotėse kalbėjo A. Juškevičius.

Paklaustas apie naujais suburtos komandos mikroklimatą ir tarpusavio ryšių atsiradimą, vienas labiausiai patyrusių „Wolves“ žaidėjų neabejojo, kad svarbiausia yra įtraukti komandos legionierius, nes lietuviai krepšininkai vienas kitą pažįsta neblogai.

Jo nuomone, abu šiuo metu su komanda dirbantys legionieriai, tiek Ahmadas Caveras, tiek Hugo Invernizzis, neturės jokių problemų pritapti prie sudėtyje esančio lietuvių branduolio.

„Bandome juos integruoti į grupę, supažindinti su Lietuva. Jie labai puikūs vaikinai, klausosi. O tai yra svarbiausia. Jei esi žingeidus, nori viską kuo greičiau perprasti, tai reikia klausyti. Jie tą puikiai daro. Manau, kad viskas juda gera linkme. Tvarkingi, ramūs, neišsišokantys vaikinai, gerai perima žinias.

Aš su Hugo žaidžiau Prancūzijos „Nanterre 92“ klube, tai jį puikiai žinau. Problemų nekeliantis žmogus, geras žaidėjas. Ahmadas irgi yra visiškai ramus žmogus, naujokas Europoje. Jis nori čia įsitvirtinti. Labai puikiai dirba, klausosi nurodymu. Viskas yra gerai“, – gerų žodžių apie užsieniečius komandos draugus negailėjo A. Juškevičius.

Rungtynėmis su Prienų „Labas GAS“ kitą savaitę „Wolves“ komanda pradės draugiškų rungtynių ciklą.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES