Klubo naujienos

E. Žukauskas – išplėstiniame Lietuvos vyrų rinktinės sąraše

2023-07-12

new

Kartu su pirmojo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasiruošimo etapo treniruočių stovyklos pradžia vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis paskelbė išplėstinį žaidėjų sąrašą, kuris pradės pasiruošimą FIBA 2023 m. Pasaulio taurės varžyboms.

Trečiadienį Druskininkuose susirinko dvylika krepšininkų, čia besitreniruosiančių dešimt dienų. Per tą laiką vyr. trenerio Dariaus Songailos vadovaujami krepšininkai taip pat sužais dvejas kontrolines rungtynes, o stovyklos pabaigoje keletas krepšininkų bus pakviesti pratęsti darbą antrajame vyrų rinktinės treniruočių stovyklos etape.

„Manau, kad surinkome pakankamai gerą sudėtį, kuri gali kovoti dėl aukščiausių tikslų. Turėsime mažiau talento, bet komandine drausme ir noru galėsime pasiekti tikslus, – kalbėjo K. Maksvytis. – Valančiūnas prie rinktinės prisijungs vėliau, kai leis NBA taisyklės. Taip pat 3-4 žaidėjai iš rezervinės rinktinės papildys mūsų stovyklą. Brazdeikis vėluos savaitę, o dėl Tubelio dar nėra aišku, jeigu jis galės, prisijungs kaip NBA žaidėjas liepos 28-ąją.”

Prieš pasaulio čempionatą, kuris prasidės rugpjūčio 25 d., Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužais 10 kontrolinių rungtynių – liepos 22 ir 24 d. (Alytuje) su Jordanija, liepos 29 d. (Panevėžyje) su Ukraina, rugpjūčio 1 d. (Kaune) su Sakartvelu, rugpjūčio 4 d. (išvykoje, Tamperėje) ir rugpjūčio 14 d. (Klaipėdoje) su Suomija, rugpjūčio 9 (išvykoje, Orleane) ir rugpjūčio 11 d. (Vilniuje) su Prancūzija, rugpjūčio 19 ir 22 d. (išvykoje, Naujajame Taipėjuje) su Puerto Riku ir Latvija.

Rinktinės kandidatų išplėstinis sąrašas: Jonas Valančiūnas, Eigirdas Žukauskas, Rokas Jokubaitis, Vaidas Kariniauskas, Donatas Motiejūnas, Tadas Sedekerskis, Eimantas Bendžius, Mindaugas Kuzminskas, Margiris Normantas, Martynas Sajus, Ignas Brazdeikis, Gytis Radzevičius, Tomas Dimša, Donatas Tarolis,   Laurynas Birutis.

LKF informacija ir foto

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES