Klubo naujienos

„Wolves“ trenerių štabe A. Jasilionį keičia N. Pacevičius

2023-04-01

new

Savaitės pradžioje prie BC „Wolves“ komandos vairo stojęs treneris Kęstutis Kemzūra į savo trenerių štabą asistentu dirbti pakvietė Nedą Pacevičių. Sutartis su 28-erių metų krepšinio specialistu pasirašyta iki sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti dar metams.

N. Pacevičius sezoną pradėjo vyr. trenerio pareigose Surakartos „West Bandits“ komandoje, Indonezijos čempionate šiuo metu užimančioje 11-ą vietą.

Savo karjeros pradžioje ketverius metus nuo 2012 m. jis dirbo asistentu „Jonavos“ krepšinio klube. Vėliau tris sezonus ją tęsė Alytaus „Dzūkijoje“ ir Kijevo „Budivelnyk“ klube, į kurį išvyko kartu su buvusiu dzūkų klubo strategu Valdemaru Chomičiumi.

2020-2021 m. sezone N. Pacevičius persikėlė į Uteną ir „Juventus“ klube talkino treneriui Žydrūnui Urbonui, kuriam praėjusių metų čempionate pasitraukus iš užimamų pareigų, vadovavo komandai iki čempionato pabaigos.

Be N. Pacevičiaus trenerių štabe ir toliau ekipos krepšininku pasirengimu rūpinsis fizinio rengimo treneris Deividas Rinkevičius.

Ekipoje neliks su buvusiu vyriausiu komandos treneriu Rimu Kurtinaičiu į komandą atvykusio jo padėjėjo Aurimo Jasilionio. Su asistentu sutartis nutraukta abipusiu susitarimu.

Klubas dėkoja A. Jasilioniui už atliktą darbą, indėlį į komandos pergales ir linki sėkmės tolesnėje karjeroje.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES