Verslo naujienos

„Wolves“ partneriu tapo Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

2023-09-08

new

Vilniaus „Wolves“ partnerių gretas papildė Medicinos diagnostikos ir gydymo centras. Viena didžiausių šalyje privačių medicinos įstaigų būsimą sezoną komandos krepšininkams teiks reabilitacijos ir sporto medicinos paslaugas bei kitas sveikatos priežiūros paslaugas.  

„Labai džiaugiamės, kad Medicinos diagnostikos ir gydymo centras tapo mūsų partneriu. Siekti rezultato turint patikimą medicininį užnugarį yra didelė paspirtis jaunam mūsų klubui. Žinoma, tikimės, kad komandos krepšininkai išvengs traumų ir centre mums apsilankyti reikės nebent profilaktiniams tyrimams“, – šypsojosi „Wolves“ marketingo ir komunikacijos vadovas Ovidijus Jurevičius.

Naujasis krepšinio klubo partneris valdo bene didžiausią ir moderniausią Reabilitacijos ir sporto medicinos centrą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalių regione. Pirmasis įdiegė ir pritaikė didžiausių Vakarų Europos reabilitacijos klinikų pripažintą ir naudojamą 3R reabilitacijos standartą, kurio pagrindą sudaro individualus požiūris į kiekvieną pacientą ir jo sveikatos poreikius, pradedant plačiomis diagnostinėmis galimybėmis, pasitelkiant inovatyvias technologijas, asmeniškai pritaikytą gydymo planą ir jo įgyvendinimą bei pacientų edukaciją.

„Vertiname komandos pasitikėjimą mūsų specialistais ir jų profesionalumu bei tikime, jog savo žiniomis, praktine patirtimi ir moderniu požiūriu į šiuolaikinę reabilitaciją prisidėsime prie naujojo „Wolves“ sezono pergalių. Komandos žaidėjus asmeniškai patikėjome į itin aukštos kompetencijos sporto medicinos gydytojo rankas, kuris visą sezoną konsultuos krepšininkus, kaip stiprinti fizinį pajėgumą, mažinti traumų riziką. Prie jo prisidės ir gausi kineziterapeutų, fizioterapeutų bei masažuotojų komanda, o prireikus ir kiti specialistai“ , – sakė Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Komercijos padalinio direktorė Laura Pranienė.

Šiuo metu Reabilitacijos ir sporto medicinos centre dirba beveik 50 įvairių sričių specialistų, tarp kurių patyrę fizinės medicinos ir reabilitacijos, sporto medicinos, ortopedijos-traumatologijos gydytojai, kelių, klubų traumų, lėtinio nugaros skausmo, stuburo patologijų ir kitose srityse besispecializuojantys kineziterapeutai bei fizioterapeutai, gydomojo masažo specialistai. Įdiegtos inovatyvios technologijos leidžia itin tiksliai diagnozuoti net smulkiausias mikrotraumas, objektyviai pamatuoti gydymo efektyvumą.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES