Verslo naujienos

„Wolves“ krepšinio klube darbus pradėjo regiono vadovas Filipinuose

2022-11-07

new

„Wolves“ klubo užsibrėžtus tikslus Filipinuose pasiekti padės vietos specialistas. Prie klubo administracijos prisijungė 42 m. Glenmarcas Antonio, kuris bus atsakingas už krepšinio komandos žinomumo didinimą, rinkodaros projektus, komunikaciją ir viešuosius ryšius dėl krepšinio iš proto einančiame salyne.

Savo karjeros patirtį G. Antonio kaupė tiek privačiame, tiek viešame sektoriuose. Nemažą karjeros laikotarpį praleido tarptautinėse telekomunikacijų bendrovėse,  kuriose buvo atsakingas už klientų aptarnavimą, reklamą, atstovavo „Disney“, „Marvel“ ir „Star Wars“ prekės ženklus regione, taip pat dirbo skaitmeninio rinkodaros bei pardavimų vadovu viename iš žaislų prekybos tinklų, Filipinuose atstovavusių „Mattel“, „Spin Master“, „Moose Toys“ ir kitus plačiai pasaulyje žinomus žaislų gamintojus.

G. Antonio nėra naujokas ir Filipinų krepšinio pasaulyje. Jis reguliariai organizuoja šios šalies nacionalinės krepšinio rinktinės pristatymo renginius bei NBA plėtros šalyje projektus, veda pramoginius pokalbius su krepšininkais.

„Vienas iš klubo tikslų, kurį ne sykį pabrėžėme, yra eksportuoti krepšinį į kitas šalis visame pasaulyje. Mūsų komandos gretas papildžius Juanui Gomezui de Liano, pirmajam Filipinų atstovui ne tik Lietuvos, bet ir Europos vyrų krepšinyje, atsirado poreikis turėti savo atstovą šioje šalyje, kuris turėtų patirties rinkodaroje, komunikacijoje, išmanytų tiek verslo šalyje niuansus, tiek būtų atpažįstamas krepšinio pasaulyje. Paskelbus darbuotojo atranką, sulaukėme gausaus būrio kandidatų, tarp kurių savo sukaupta patirtimi ir žiniomis labiausiai mūsų dėmesį patraukė būtent Glenmarcas“, – apie naująjį administracijos narį kalbėjo klubo vadovas Andrius Žiauberis.

Savo ruožtu, G.Antonio neslėpė džiaugsmo pradėjęs darbus „Wolves“ klube.

„Esu nepaprastai laimingas, galėdamas prisijungti prie „Wolves“ klubo. Lietuva ir Filipinai dega vienoda meile krepšiniui, abejose šalyse jis yra tiesiog antroji religija. Stengsiuosi iš visų jėgų, kad tiek apie Juano Gomezo de Liano, tiek apie pačios komandos žaidimą visose lygose ir turnyruose sužinotų kiekvienas krepšinio mėgėjas mano šalyje. Tikiu ilgalaike klubo vizija, jo siekimu tapti modernia ir sėkminga organizacija, todėl man yra garbė tapti „Wolves“ dalimi ir drauge kurti istoriją. Dirbti krepšinio klube buvo sena mano svajonė. Džiaugiuosi, kad ji pagaliau išsipildė“, – entuziazmo nestokojo G.Antonio.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES