Klubo naujienos

„Wolves“ komandos žingsnių iššūkyje Žemė apeita daugiau nei dusyk

2023-06-10

new

Baigėsi nuo gegužės 8 d. lygiai mėnesį trukęs „Wolves“ žingsnių iššūkis, kuriame dalyvavo net 605 „Walk15“ programėlėje užsiregistravę dalyviai. Kartu jie nuėjo kone 120 milijonų žingsnių – to pakaktų daugiau nei dusyk apeiti aplink Žemės rutulį.

Prie iššūkio prisijungę dalyviai buvo kviečiami pasirinkti vieną iš 7 komandų, kurių kapitonais buvo klubo ambasadoriai broliai Lavrinovičiai ir krepšininkai Eigirdas Žukauskas, Ahmadas Caveris, Juanas Gomezas De Liano, Mindaugas Lukauskis, Jeffery Tayloras bei Kristupas Žemaitis.

Daugiausiai žingsnių, 22,66 milijono, surinko A. Caverio komanda. Vos 30 tūkstančių žingsnių mažiau nužingsniavo pasirinkusieji brolius Lavrinovičius. Trečioji iššūkio vieta atiteko „Wolves“ kapitono M. Lukauskio komandos nariai, nuėję 19,77 milijonus žingsnių.

Dalyviai varžėsi ne tik komandinėje, bet ir asmeninėje įskaitoje. Trys daugiausiai žingsnių surinkę iššūkio dalyviai buvo apdovanoti išskirtinėmis dovanomis. Už pirmąją vietą „Wolves“ klubas paskyrė marškinėlius su komandos krepšininko parašu, antroji vieta įvertinta „Wolves“ džemperiu, trečioji – laisvalaikio marškinėliais.

Absoliučiu iššūkio lyderiu tapo J. Tayloro komandą pasirinkęs Rolandas Meškauskas, nužingsniavęs 1,23 milijono žingsnių. Tik 20 tūkst. mažiau surinko Gab vardu pasivadinęs dalyvis, o trečiąją vietą užėmė dalyvis FreeBeručka-BerlinBody su 1,06 milijono žingsnių. Abu jie – K. Žemaičio komandos atstovai.

Be prizų neliko ir dauguma kitų dalyvių – nuėjusieji bent 30 tūkstančių žingsnių, juos gali išsikeisti į nuolaidą „Wolves“ komandos atributikai. Tuo tarpu, kepurėlės savininkais tapti gali visi, surinkę nuo pusės milijono žingsnių.

Šiuo iššūkiu  „Wolves“ krepšinio klubas skatino šalies bendruomenę užsiimti fiziniu aktyvumu, kadangi judėjimas yra labai svarbus kiekvienam žmogui nepriklausomai nuo jo amžiaus.

Sveikatos specialistai rekomenduojama kasdien pajudėti mažiausiai po pusvalandį, tuomet ne tik sėkmingiau bus palaikomas kūno svoris, bet ir stiprinami raumenys, gerinama širdies veikla, nuotaika, prailgės gyvenimo trukmė.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES