Verslo naujienos

„Wolves“ komandos žingsnių iššūkyje – galimybė pasijusti profesionaliu krepšininku

2023-05-04

new

Atšilus orams pavasarį vis daugiau laiko praleidžiama gamtoje, parkuose ar tiesiog gryname ore. „Wolves“ krepšinio klubas skatina šalies bendruomenę užsiimti fiziniu aktyvumu, ypač, jei daug laiko praleidžiama biuruose, užsiimant sėdimąja veikla, prie kompiuterių ar televizoriaus ekranų.

Judėjimas yra labai svarbus kiekvienam žmogui nepriklausomai nuo jo amžiaus. Sveikatos specialistai rekomenduojama kasdien pajudėti mažiausiai po pusvalandį, tuomet ne tik sėkmingiau bus palaikomas kūno svoris, bet ir stiprinami raumenys, gerinama širdies veikla, nuotaika, prailgės gyvenimo trukmė.

Sportininkai judesio stoka skųstis negali. Paskaičiuota, kad tiek treniruočių metu, tiek rungtynių dienomis aukšto lygio krepšininkas įvairiu greičiu įveikia maždaug 9 kilometrus – apie 10000 žingsnių.

„Wolves“ krepšinio klubas kviečia visus pajusti, ką reiškia būti profesionaliu krepšinio žaidėju, prisijungiant ir kviečia visus prisidėti prie žingsnių iššūkio „Krepšinio žingsniu“.

Jį priimti galima „Walk15” programėlėje, pritaikytoje tiek „iOS“, tiek „Android“ mobiliesiems įrenginiams, ir joje įvedus privataus iššūkio kodą WOLVES23.

Kadangi būryje žingsniuoti ir varžytis visada yra smagiau, todėl prisijungę dalyviai bus kviečiami pasirinkti ir vieną iš 7 komandų, kurių kapitonais tapo klubo ambasadoriai broliai Lavrinovičiai ir krepšininkai Eigirdas Žukauskas, Ahmadas Caveris, Juanas Gomezas De Liano, Mindaugas Lukauskis, Jeffery Tayloras bei Kristupas Žemaitis.

Negana to, iššūkio dalyviai turės galimybę laimėti įvairius „Wolves“ komandos prizus ne tik sau, bet, taip pat, padės juos laimėti ir savo būriui. Žingsnius į prizus galima keisti viso iššūkio metu, o trys daugiausiai žingsnių surinkę dalyviai gaus išskirtines dovanas.

Norintys mesti iššūkį krepšininkams yra kviečiami registruotis jau dabar, o žingsnius jo dalyviai rinks lygiai mėnesį – nuo gegužės 8 d. Iššūkis baigsis birželio 8 d.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES