Klubo naujienos

Vilniaus sporto festivalyje – galimybė susitikti su „Wolves“ žaidėjais ir ambasadoriais

2023-08-29

new

Paminėti rudens pradžią „Wolves“ krepšinio komandos atstovai vilniečius kviečia sportiškai. Rugsėjo 1-3 d. sostinėje įvyks sporto festivalis, kuriame į Vilnių persikėlusi Vilkų komanda turės sau dedikuotą erdvę Lukiškių aikštėje.

Čia apslankiusių krepšinio fanų lauks įvairios sportinės rungtys, susitikimai su „Wolves“ krepšininkais ir ambasadoriais bei galimybė laimėti puikių prizų – nuo bilietų į rungtynes iki „Wolves“ atributikos.

Šeštadienį „Wolves“ erdvėje bus galima pabendrauti ir pasivaržyti su Adu Juškevičiumi, Arnu Beručka, Regimantu Miniotu ir broliais Lavrinovičiais, tuo tarpu sekmadienį joje apsilankys Vitalijus Kozys, Kristupas Žemaitis, Eigirdas Žukauskas, Sergejus Maslobojevas ir Ironvytas.

Taip pat šeštadienį sporto festivalyje įvyks ir jau tradicinėmis tapusios „Ironvytas Bench Press“ štangos spaudimo varžybos, kurių vienas įkūrėjų ir organizatorių yra būtent „Wolves“ ambasadorius Ironvytas.

„Wolves“ erdvę aplankyti fanai kviečiami penktadienį nuo 16 iki 21 val., šeštadienį nuo 11 iki 20 val. ir sekmadienį nuo 11 iki 19 val.

Susitikimų su krepšininkais ir ambasadoriais tvarkaraštis:

-       šeštadienį 11.30 val. – „Wolves“ krepšininkai,
-       šeštadienį 12 val. – broliai Lavrinovičiai,
-       sekmadienį 12 val. – Ironvytas ir „Wolves“ krepšininkai,
-       sekmadienį 16 val. – Sergejus Maslobojevas.

Vilniaus sporto festivalis – tai kasmetinė miesto šventė, tradiciškai vykstanti Sostinės dienų metu. Festivalio metu rengiamos įvairiausios su sportu susijusios sporto, žaidimai, sveikatingumo užsiėmimai, varžybos ir čempionatai.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES