Klubo naujienos

Unikalių „Wolves“ aprangų aukcione surinkta keturženklė suma

2023-02-17

new

Baigėsi BC „Wolves“ komandos inicijuotas aukcionas, kuriame krepšinio gerbėjai buvo kviečiami įsigyti unikalias aprangas su krepšininkų parašais. Jo metu buvo surinkta 3820 eurų suma.

Ją klubas skirs Rimanto Kaukėno paramos fondui, teikiančiam pagalbą sunkiai sergantiems vaikams.

Prie unikalių aprangų sukūrimo prisidėjo vaikai, atsiliepę į „Wolves“ kvietimą dalyvauti piešinių konkurse. Atrinktų piešinių elementai papuošė krepšininkų aprangas rungtynėse, kurios komandai buvo labai sėkmingos –  vilkai pasiekė pirmąją klubo istorijoje pergalę prieš tituluočiausią šalyje Kauno „Žalgirį“.

Didžiausia suma į aukciono krepšelį buvo atiduota už Lietuvos krepšinio legendos, komandos kapitono Mindaugo Lukauskio aprangą. Už ją vienas krepšinio gerbėjas nepagailėjo ir 1000 eurų.

„Pagrindinė aukciono idėja, kad vaikai padėtų vaikams, pavyko. Surinkome nemažą sumą, kurią paaukosime Rimanto Kaukėno paramos fondui padėti sergantiems vaikams. Labai dėkojame visiems aukciono dalyviams. Ateityje tęsime įvairius paramos projektus, toliau kviesdami krepšinio mėgėjus prisidėti prie gražių tikslų įgyvendinimo“, - sakė „Wolves“ klubo vadovas Andrius Žiauberis.

Vasario 16 d. klubas pradėjo dar vieną aukcioną, kurio metu krepšinio mėgėjai kviečiami įsigyti M. Lukauskio marškinėlius ir krepšinio kamuolį su visos komandos parašais. Surinktos lėšos bus skirtos Ukrainos paramos akcijai „Radarom!”.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES