Klubo naujienos

Simboliška: Nepriklausomybės dieną „Wolves“ akistata su „Budivelnyk“

2023-03-08

new

Kovo 11-ąją, reikšmingą Lietuvai datą, BC „Wolves“ pradės kovą dėl bilieto į Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) finalo ketverto varžybas. Alytiškių varžovas – Kijevo „Budivelnyk“ iš Ukrainos. Todėl Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną „Wolves“ kviečia švęsti kartu su ukrainiečiais.

Renginio metu žiūrovų be krepšinio dar laukia speciali šiai dienai skirta programa: prieš mačą bus atliekami abiejų šalių himnai, per ilgąją pertrauką koncertuos Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras, visų rungtynių metu bus galima įsiamžinti specialioje kovo 11-ajai skirtoje foto sienelėje.

„Simboliška, kad tokią mums svarbią ir aktualią dieną krepšinio aikštelėje varžysimės su komanda iš šalies, kurios žmonės aukoja savo gyvybes gindami ne tik savo, bet ir mūsų visų laisvę. Todėl kviečiame visus, tiek lietuvius, tiek ukrainiečius, atvykti į areną ir švęsti nepriklausomybę krepšinio rungtynėse“, – sakė „Wolves“ klubo vadovas Andrius Žiauberis.

Mačas su „Budivelnyk“ Alytuje bus pirmasis iš dviejų ENBL ketvirtfinalio serijoje. Atsakomosios šios poros rungtynės bus žaidžiamos kovo 18 d. Verolyje, Italijoje, kur laikinai, vykstant karui, žaidžia ir treniruojasi Kijevo ekipa. Pergalės serijoje kaina – teisė kautis dėl pirmojo „Wolves“ klubo istorijoje, titulo lygos finalo ketverto varžybose.

Reguliariajame ENBL čempionate Kijevo ekipa laimėjo penkis sykius, patyrė vieną nesėkmę ir savo grupėje buvo antri. Tuo tarpu, tiek pat pergalių iškovoję bei dusyk varžovams nusileidusi „Wolves“ komanda savo grupėje užėmė trečią vietą.

Kijevo „Budivelnyk“ yra tituluočiausias legendinis Ukrainos klubas, savo šalies lygoje triumfavęs net 10 kartų. Be ENBL jis šį sezoną dar varžosi FIBA Europos taurės bei Balkanų lygos turnyruose.

Komandos sudėtyje yra du lietuviai – įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas ir puolėjas Aurimas Majauskas. Dar vienas pažįstamas šalies krepšinio mėgėjams veidas yra Jerai Grantas, kelis sezonus vilkėjęs Klaipėdos „Neptūno“ marškinėlius.

Savo karjerų metu šiame Ukrainos klube yra žaidęs vienas iš „Wolves“ ambasadorių Darjušas Lavrinovičius bei Lietuvos rinktinės žaidėjai Tomas Delininkaitis ir Dainius Šalenga.

Abonementus ir bilietus į visas „Wolves“ komandos rungtynes Alytuje platina bendrovė „Bilietai.lt“.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES