Klubo naujienos

Po apsilankymo Ukrainos ambasadoje, ryžtas tęsti paramos projektus

2023-03-16

new

BC „Wolves“ humanitarinė veikla karo niokojamoje Ukrainoje nelieka nepastebėta. Šios šalies ambasadoriaus Petro Beštos kvietimu Ukrainos atstovybėje ją pristatė klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas, fanų įsitraukimo projektų vadovas Pavelas Kovtunec ir klubo ambasadorius Sergejus Maslobojevas.

P. Beštai „Wolves“ atstovai, patys vežę paramą Ukrainos žmonėms, papasakojo apie misijų organizavimą, kylančius iššūkius ir įspūdžius grįžus į Lietuvą.

„Tai jau mūsų asmeninis dalykas. Iš pradžių paramą gabenome tik kariškiams, bet, būdami Iziume, savo akimis pamatėme, kad vietos žmonės, gyvenantys pačioje karo pašonėje, nieko neturi ir jiems pagalba yra labai reikalinga. Sužavėjo jų drąsa ir ryžtas likti savo gimtose žemėse, savo namuose. Todėl dabar per įvairius fondus renkame jiems gyvybiškai reikalingus daiktus, apmokame kurą ir vežame į rytus“, - patirtimi vežant paramą dalijosi P. Kovtunec.

Dėkodamas už klubo indėlį Ukrainos ambasadorius paprašė prisidėti prie Ukrainos centro, kuriame organizuojami įvairius renginiai ir veiklos ukrainiečių bendruomenei, Vilniuje veiklos.

„Labai dėkoju, kad klubas tiek daug daro mūsų šaliai. Labai svarbu tęsti mūsų bendradarbiavimą, todėl prašau, esant galimybei, prisidėti prie Ukrainos centro įtraukiant sporto veiklas. Jame lankosi daug ukrainiečių vaikų, todėl ieškome partnerių, kurie galėtų prisidėti ir praskaidrinti toli nuo namų atsidūrusių vaikų gyvenimą. Tikime, kad dar šiemet karas Ukrainoje baigsis. Tačiau tam turime visi bendrai sutelkti jėgas. Galime pabandyti sukelti ir kitus krepšinio klubus užsienyje. Pristatyti savo veiklas stengiamės visur, nes norime išplėsti geografiją. Lietuviai supranta mūsų situaciją, jų indėlis yra didžiulis, tačiau galime tik įsivaizduoti, jei į veiklas įsitrauktų didžiosios Europos šalys , – sakė ambasadorius P. Bešta.

„Wolves“ klubo prezidentas R. Kaukėnas, įteikdamas dovanų krepšinio kamuolį su komandos žaidėjų parašais, neabejojo, kad bendradarbiavimas bus tęsiamas.

„Užmezgėme ryšius su Stanislavu Medvedenka, kuris turi įkūręs fondą Kijeve, labai aktyviai dirba, stengiasi, kiek tik gali, bet vienam sunku. Tikiu, kad bendras darbas tęsis. Žmonės jaučia kontaktą, palaikymą ir žino, kad anksčiau ar vėliau jie sulauks dar palaikymo. Išgirdome ambasadoriaus kvietimą prisidėti prie vaikų užimtumo Ukrainos centre ir tai būtinai padarysime“, – neabejojo klubo vadovas.

„Svarbu jausti, kad nesi vienas, žinoti, kad turi, kas tau padeda. Kiekvienam to reikia net ne karo atveju“, – R. Kaukėnui antrino ir S. Maslobojevas, aukcione pardavęs pirštines, kurias naudojo čempioniškoje dvikovoje „Glory“ turnyre, o gautas lėšas paaukojo vienai iš humanitarinių misijų

Visi susitikimo dalyviai sutarė, kad bet koks pagalbos lašas yra svarbus, nes vėliau tie lašai virsta upeliu ar net upe. „Wolves“ atstovai pažadėjo ambasadoriui tęsti humanitarines veiklas Ukrainoje bei dalyvauti naujuose projektuose ir pakvietė jį apsilankyti komandos rungtynėse Alytuje. Tuo tarpu P. Bešta garantavo ambasados indėlį koordinuojant projektus ir teikiant informaciją apie labiausiai reikalingą pagalbą Ukrainos žmonėms.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES