Klubo naujienos

Pasaulio taurės atrankos lange rinktinei atstovaus trys vilkai

2022-10-28

new

Kazį Maksvytį vyriausiojo trenerio pareigose pavaduojantis Kęstutis Kemzūra pristatė Lietuvos vyrų rinktinės keturioliktuką, FIBA 2023 m. Pasaulio taurės atrankos mačams su Prancūzija ir Juodkalnija.

„Sąrašas yra panašus į tai kokio norėjome ir kas buvo realiai įmanoma. Visi suprantame „langų“ specifiką – Eurolygoje ir NBA rungtyniaujantys negali atstovauti rinktinei arba jų atstovavimas yra apsunkintas. Likusieji, kurie yra sveiki ir mus domino, aš manau, atsiliepė visi ir yra pasiruošę. Būtent tai ir džiugina“, – mintimis dalijosi K. Kemzūra.
 


Šiame atrankos lange rinktinėje neišvysime Kauno „Žalgiriui“ atstovaujančių žaidėjų, nepaisant to, jog antrosioms atrankos rungtynėms tvarkaraščiai nesikerta. Visgi, rinktinės strategas K. Kemzūra situacijos nedramatizuoja.

„Tai būtų nebent antros rungtynės, tačiau nenorime grįžti prie šios temos. Suprantame „Žalgirio“ reikalus bei situaciją, patiems žaidėjams būtų sunku įsilieti. Tai apsunkintų procesą, ką mes norime padaryti – tapti kuo geresne komanda per trumpą laiką“, – kalbėjo rinktinės vyr. treneris.

K. Kemzūra pasidžiaugė, jog rinktinės marškinėlius vilkės Mindaugas Kuzminskas, Eimantas Bendžius, prisijungs Marekas Blaževičius bei greitai po traumos sveikstantis Eigirdas Žukauskas.

Lietuvos rinktinė lapkričio 11 d. Panevėžyje susikaus su Prancūzija, o išvykoje lapkričio 14 d. lauks mušis su jau vieną kartą atrankoje įveikta Juodkalnija.

Lietuvos rinktinės sudėtis atrankos langui: Arnas Velička, Deividas Gailius, Eigirdas Žukauskas, Eimantas Bendžius, Gytis Masiulis, Gytis Radzevičius, Kristupas Žemaitis, Marekas Blaževičius, Margiris Normantas, Martynas Echodas, Mindaugas Girdžiūnas, Mindaugas Kuzminskas, Regimantas Miniotas, Vaidas Kariniauskas.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES