Verslo naujienos

Klubo atributika – interneto parduotuvėje „Wolves Shop“

2022-10-11

new

Puiki žinia visiems krepšinio mėgėjams, norintiems įsigyti naujai suburto BC „Wolves“ klubo atributikos, kurią pirmieji įsigyti galėjo tie, kurie apsilankė vilkų namų rungtynėse Alytaus arenoje. Nuo šiol tai padaryti galės visi norintys, nes duris atvėrė oficiali elektroninė klubo atributikos parduotuvė „Wolves Shop“.

Joje šiuo metu galima rasti aukštos kokybės laisvalaikio marškinėlius, džemperius ir kitas aprangos detales bei aksesuarus. Atributikos asortimentas bus nuolat pildomas, o netrukus parduotuvėje atsiras ir visų laukiami žaidybiniai marškinėliai.

„Neabejoju, kad šios dienos laukėme ne tik mes, bet ir visi mėgstantys mūsų klubą. Sulaukėme daug klausimų, kada krepšinio mėgėjams pasiūlysime galimybę įsigyti atributikos, tad nuo šiol tapti mūsų būrio nariu lengvai galės kiekvienas norintis. Didelį dėmesį skiriame mūsų siūlomos asortimento kokybei. Norime, jog klubo produktai būtų gražūs, patvarūs, pasiūti ar pagaminti iš aukštos klasės medžiagų. Tikimės, kad įsigiję mūsų atributiką mūsų komandos gerbėjai tai įvertins“, – teigė „Wolves“ klubo direktorius Andrius Žiauberis.

Šiuo metu „Wolves Shop“ elektroninėje parduotuvėje atributiką įsigyti gali tik Europos sąjungoje ir Didžiojoje Britanijoje gyvenantys krepšinio mėgėjai. Artimiausiu metu šalių geografija bus išplėsta.

Elektroninė parduotuvė  „Wolves Shop“

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES