Klubo naujienos

A. Beručka pakviestas į šalies rinktinę pirmajame pasirengimo etape

2023-05-22

new

BC „Wolves” gynėjas Arnas Beručka buvo pakviestas prisidėti prie Lietuvos nacionalinės rinktinės pirmajame pasirengimo FIBA pasaulio pirmenybėms etape.

Planuojama rinktinės stovyklos pradžia – liepos 12 d. Pirmojo pasirengimo etapo metu Lietuvos vyrų rinktinė sužais keletą kontrolinių rungtynių, o vėliau trenerių štabas nuspręs, kurie žaidėjai toliau tęs pasiruošimą.

Į šį pasirengimo etapą susirinksiantiems krepšininkams vadovaus prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerių štabo prisijungsiantis Darius Songaila.

„Daug metų atstovavau Lietuvos rinktinei kaip žaidėjas, o dabartinė karjera pakrypo treniravimo linkme. Prisidėti prie rinktinės ir atiduoti tą duoklę iš trenerio pusės yra tikrai malonu, – kalbėjo NBA klube San Antonio „Spurs” trenerio asistentu dirbantis Darius Songaila. – Ačiū už galimybę ir mielai prisidėsiu prie vyrų rinktinės, ambasadoriaus, bendravimo su žaidėjais, esančiais Amerikoje, vaidmenyje.”

Songaila džiaugėsi ir „Spurs” klubo vadovybės palaikymu bei sudaryta galimybe prisijungti prie Lietuvos rinktinės: „Tai buvo perkalbėta su Popovichiumi, žino visa organizacija – savininkai ir generalinis direktorius. Jie labai paskatino, išleido ir labai džiaugiasi, kad gavau tokią galimybę.“

„Džiaugiamės, kad Darius Songaila sutiko padėti ir tiek prisijungti prie Lietuvos vyrų rinktinės trenerių štabo, tiek ir padėti plėtojant federacijos veiklas Jungtinėse Amerikos Valstijose, – pažymėjo Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. – Pasirengimo pasaulio krepšinio čempionatui plane ypatingą vietą užims pirmasis etapas, kurio metu norėsim, kad Darius Songaila surinktų informaciją apie geriausiai pasiruošusius žaidėjus, galinčius papildyti pagrindinį rinktinės penkioliktuką.”

Į pirmajį pasirengimo etapą be A. Beručkos taip pat buvo pakviesti Augustas Marčiulionis, Mantas Rubštavičius, Arnas Beručka, Deividas Sirvydis, Ignas Sargiūnas, Arnoldas Kulboka, Gytis Nemeikša, Matas Jogėla, Dovydas Butka, Marekas Blaževičius, Lukas Uleckas, Ąžuolas Tubelis, Danielius Lavrinovičius.

LKF informacija

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES