Verslo naujienos

„Avis Lietuva“ tapo „Wolves“ komandos vežėju

2022-10-13

new

Trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas teikianti bendrovė „Avis Lietuva“ nuo šiol rūpinsis BC „Wolves“ komandos trenerių ir žaidėjų patogiomis kelionėmis į treniruotes, rungtynes ar laisvalaikio metu.

Naujojo „Wolves“ partnerio perduoti klubui automobiliai pasižymi naujausiomis saugumo priemonėmis, yra ekonomiški, ekologiški ir, svarbiausia krepšininkams, erdvūs, todėl juose komfortiškai jaučiasi ir patys aukščiausi komandos žaidėjai.

„Nauja bendradarbiavimo patirtis ir prisilietimas prie sporto atneša naujų iššūkių ir gerų emocijų, o būti komandos vežėju yra didelis įpareigojimas. „Avis“ Lietuvoje jau beveik 30 metų, tačiau partnerystė su sporto komanda yra pirmoji. „Avis“ šūkis „We try harder“ – „Mes stengiamės labiau“ tinkamas tiek versle, tiek sporte. Smagu, kad galime prisidėti prie naujo klubo veiklos“, – kalbėjo Mantvydas Janeliūnas, regiono veiklos vadovas.

Pradėtu bendradarbiavimu džiaugėsi ir „Wolves“ klubo direktorius Andrius Žiauberis.

„Tai, kad mūsų tikslais ir mūsų vizija patikėjo didžiulė tarptautinė kompanija „Avis“, rodo, kad naujas krepšinio klubas įdomus verslui. Siekiame, kad prie mūsų prisijungtų solidūs, patyrę ir patikimi partneriai, užtikrinantys aukštą savo siūlomų produktų ir paslaugų kokybę. Bendrovės „Avis Lietuva“ dėka, mūsų komandos žaidėjai ir treneriai važinėja naujais, patogiais ir puikios kokybės automobiliais, todėl gali dar labiau susikoncentruoti į treniruočių procesą ir siekti pergalių. Džiaugiamės, kad prie to prisideda „Avis Lietuva“ bendrovė“, – teigė „Wolves“ klubo vadovas.

Apie „Avis Lietuva“

Lietuvoje tarptautinė bendrovė „Avis“ pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra viena didžiausių šalies trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos kompanijų, siūlanti platų kokybiškų nuomos paslaugų spektrą. „Avis Lietuva“ ne kartą buvo pripažinta geriausia „Avis“ kompanija tarp trijų Baltijos regionui priklausančių „Avis“ kompanijų („Avis Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje), o „Avis Europe plc.“ bendrovę „Avis Lietuva“ yra pripažinusi geriausių rezultatų pasiekusia kompanija, taip pat apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES