Klubo naujienos

Auga „Wolves“ ambasadorių gretos: prisijungė reperis Ironvytas

2023-02-06

new

BC „Wolves“ krepšinio klubas plečia savo ambasadorių gretas. Prie klubo jungiasi reperis Vytautas Medineckas, visuomenėje žinomas Ironvyto pseudonimu. Penkis albumus ir per 50 video klipų išleidęs atlikėjas klubo gerbėjams buvo pristatytas per „Betsafe-LKL“ rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ Alytuje pertrauką.

Ironvytas yra atpažįstamas ne tik muzikos, bet ir kino pasaulyje. Jau kuris laikas reperis sėkmingai filmuojasi Lietuvos kine bei serialuose, taip pat yra kviečiamas dalyvauti užsienio projektuose.

Kultūrizmu ir sunkiąja atletika užsiimantis Ironvytas aktyviai propaguoja sportą ir sveiką gyvenimo būdą, vadovauja maisto papildais sportui prekiaujančią įmonei, yra daugelio sporto populiarinimo projektų autorius, jau 8 metus iš eilės organizuojantis savo vardo štangos spaudimo varžybas „Ironvytas Bench Press“, kurių tikslas – populiarinti jėgos sportą ir suvienyti stipriausius šio sporto atstovus šalyje.

„Wolves“ ambasadoriumi tapęs Ironvytas organizuos susitikimus su Alytaus miesto jaunimu, kuriuose pasakos apie savo gyvenimo istoriją ir pavyzdžiais iš jos atskleis, kaip siekti savo tikslų, kaip nepaisyti visuomenėje paplitusių stereotipų, kaip savo hobį paversti sėkmingai veikiančiu verslu, diskutuos apie verslumą, jo galimybes ir kylančius iššūkius.

„Smagu dalintis savo patirtimi su jaunais žmonėmis, kuriems dar viskas yra priešakyje. Aš pats esu dar gana jaunas verslininkas, bet jau turėjau ne vieną karčią patirtį. Iš tos patirties vėliau kilo ne vienas geras sprendimas ir būtent ja noriu pasidalinti su Alytaus jaunimu. Džiaugiuosi sulaukęs „Wolves“ kvietimo tapti ambasadoriumi. Jį mielai priėmiau ir neabejoju, kad drauge nuveiksime daug smagių ir prasmingų dalykų. Iki susitikimo, alytiškiai“, – pozityviai į būsimus susitikimus žiūrėjo Ironvytas.

Pristatydamas naująjį ambasadorių „Wolves“ klubo vadovas Andrius Žiauberis pasidžiaugė, kad Ironvytas prisidės prie vieno iš svarbiausių klubo tikslų įtraukti Alytaus miesto jaunimą į klubo veiklas, suteikti jiems motyvacijos tobulėti, įveikti iššūkius siekiant užsibrėžtų tikslų.

„Smagu matyti besiplečiantį ambasadorių būrį. Ironvytas yra žinomas atlikėjas, sportininkas, aktorius ir verslininkas, sukaupęs daug gyvenimiškos patirties įvairiose sferose. Kartu su juo tęsime mūsų veiklą Alytaus miesto bendruomenėse. Norime padėti jaunimui atsiskleisti, nebijoti iššūkių, rasti motyvacijos juos įveikti. Ironvytas yra sulaužęs ne vieną stereotipą, o jaunam žmogui svarbu matyti realius, artimus sėkmės pavydžius, kurie suteiktų motyvacijos nesustoti ir siekti savo tikslų. Džiaugiamės ir sveikiname jį prisijungus prie mūsų klubo“, – sakė „Wolves“ klubo vadovas.

Ironvytas – ketvirtasis „Wolves“ klubo ambasadorius, prisijungęs prie praėjusią vasarą krepšininkų karjeras baigusių brolių Darjušo ir Kšištofo Lavrinovičių bei kovotojo Sergejaus Maslobojevo.

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES