Sergej Maslobojev

Sergej Maslobojev


Skambiausią pergalę Lietuvos kikbokso istorijoje – „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą – iškovojęs Sergejus savo pavyzdžiu siekia įkvėpti jaunimą sportuoti, suteikti jiems motyvacijos nepasiduoti ne tik sporte, bet ir kitose gyvenimo veiklose.

Sergejų su Alytaus miestu sieja ne tik jo alytiškis treneris Andrius Šipaila, bet ir daugybė draugų iš kovinio sporto pasaulio. Nors esame krepšinio klubas, švenčiame visus sporto šakas, todėl, kartu su Sergejumi, galime skatinti jaunimą sportuoti ir už krepšinio ribų.

Alytaus miesto ugdymo įstaigose besilankantis Sergejus susitinka su moksleiviais, su kuriais dalinasi savo asmenine istorija: apie kelią į sportą bei ryžtą siekti užsibrėžtų tikslų, kurie dažnai atrodo pernelyg tolimi.

„Į kovines sporto šakas pasukau būdamas jau aštuoniolikmečiu. Tokiame amžiuje, pasak specialistų, jau galima neturėti vilčių pasiekti aukštus rezultatus profesionaliame sporte. Įrodžiau ne tik sau, bet ir kitiems, kad turint didžiulę motyvaciją, didžiulį norą, viskas yra įmanoma, visos prognozės yra paneigiamos“, – sako mūsų ambasadorius.

„Mano gyvenimo kelias yra pavyzdys, kaip svarbu savo gyvenime turėti tikslą ir kryptingai jo siekti. Jei tai įkvėps bent vieną jaunuolį pasiekti daugiau, nei jis pats ar jo aplinka tikėjosi, būsiu labai laimingas ir jausiu, kad mano, kaip ambasadoriaus, misija yra atlikta“, – priduria Sergejus.

Pasiekimai
 

  • Glory pussunkio svorio čempionas
  • WAKO PRO pasaulio K-1 pussunkio svorio čempionas
  • KOK pussunkio svorio čempionas
  • Europos KOK sunkiasvorių Grand Prix laimėtojas
  • Europos kovinių sporto šakų sąjungos kikbokso pussunkio svorio čempionas
  • Baltijos muaythai sunkiasvorių čempionas
  • WKA sunkiasvorių čempionas

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES