Klubo informacija

Apie mus

Mes esame BC „Wolves“ – nauji žaidėjai krepšinio pasaulyje. Įkvėpti legendinio Vilniaus simbolio kuriame vieningą kaip kumštis komandą, kuri gins Lietuvos sostinės garbę. Vilkai yra atkaklūs, sumanūs ir nepažabojami žvėrys, labiausiai už viską vertinantys ištikimybę savo gaujai.  Kaip tikri vilkai, taip ir mes rezultatų siekiame tvirtu komandiniu darbu, todėl sirgalius laikome savo „šeštuoju žaidėju“ ir pergalių siekiame išvien su jais. 

 

testas

Klubo filosofija ir vertybės

Kuriame šiuolaikišką ir ilgaamžį krepšinio klubą. Mūsų ilgalaikė ambicija – turėti Lietuvos ir Europos krepšinio turnyruose žaidžiančią komandą bei kurti visokeriopą vertę Lietuvos valstybei ir mūsų klubo bendruomenei.   Būtent ją – sirgalių bendruomenę – laikome kertiniu savo veiklos akmeniu, todėl kursime kuo kokybiškesnę sirgalių patirtį tiek rungtynių metu, tiek jų belaukiant.

alt
logo

Sąžiningumas

Kuriame palaikančią ir tarpusavio bendradarbiavimą skatinančią aplinką, kurioje visi jaustųsi vertinami. Puoselėjame sąžiningumo, atvirumo ir pagarbos principus, taip siekdami sustiprinti visą krepšinio bendruomenę.

logo

Komandinis darbas

Skatiname komandinį darbą kiekviename savo žingsnyje tiek krepšinio aikštelėje, tiek už jos ribų. Tikime posakiu, jog „talentas laimi rungtynes, o komandinis darbas laimi turnyrus“.

logo

Nuoseklumas

Kuriame tvarią, ilgaamžę ir pilnai save išlaikančią organizaciją, todėl kiekviename žingsnyje tikslingai vadovaujamės savo ambicingu, ilgalaikiu planu sėkmės link.

logo

Kokybė

Dėmesys visai sirgalių patirčiai, siekiant sukurti tarptautinio lygio renginius tiek aikštėje, tiek už jos ribų; jaunimo įtraukimas ir sporto skatinimas, taip kuriant vertę visai visuomenei.

logo

Novatoriškumas

Nuolatinė kūrybiškų verslo sprendimų paieška bendradarbiaujant su lyderiaujančiais sporto, renginių, technologijų ir pramogų rinkų atstovais, siekiant išlaikyti maksimalų konkurencingumą.

Namų arena

Avia Solutions Group Arena – tai  pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio universali arena, kurioje vyksta didžiausi ir svarbiausi šalies pramoginiai, sporto ir verslo renginiai.

 

Krepšinio metu talpina: 10 000
Adresas: Ozo st. 14, Vilnius
Interneto svetainė: www.asgarena.lt

alt

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES