WOL
Kalnapilio arena
Naujienos
„Wolves Twinsbet“ – ikisezoninio taurės turnyro Rygoje nugalėtojai

Pergalingai keturių komandų sostinėje finišavo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšininkai. Lietuvos klubas finale įveikė Rygos „Rigas Zelli“ 93:91 (18:29, 28:25, 26:19, 21:18 ) ir tapo pirmą kartą surengtų tarptautinių varžybų nugalėtojais.

Finalo išvakarėse, pusfinalyje, vilniečiai 80:76 įveikė Latvijos čempioną Rygos VEF ir šiuo turnyru užbaigė ikisezoninių rungtynių ciklą. Besirengdami artėjančiam sezonui jie taip pat nugalėjo Rostoko „Seawolves“ (83:56), Pernu „Parnu Sadam“ (110:60) ir Klaipėdos „Neptūno“ (96:89 po pratęsimo) komandas.

Net šešis tritaškius mačo pradžioje pataikiusi Rygos ekipa jau kėlinio viduryje atitrūko 8 taškų atstumu (17:9). Jį, svečių iš Lietuvos  metimams skriejant pro šalį, vėliau padidino iki dviženklio – 29:18.

Nors antrojo kėlinuko starte, „Rigas Zelli“ komanda pirmavo rekordine rungtynėse 13 taškų persvara (34:21), po Regimanto Minioto dėjimo vilniečių varžovų treneris pasikvietė savo auklėtinius, kurie ėmė strigti „Wolves Twinsbet“ gynyboje, pasitarimui. Ketvirčiui įpusėjus, svečiai sumažino deficitą iki vienaženklio (34:26), bet įsimėtę šeimininkų snaiperiai pataikė keturis tritaškius iš eilės, susigrąžindami turėtą pranašumą – 48:35.

Iki pertraukos likus porai minučių, Matas Jogėla ir Anthony Cowanas tolimais šūviais ištirpdė vilniečių atsilikimą iki 5 taškų (43:48). Ilsėtis komandos išėjo šeimininkams pirmaujant 54:46.

Antrą mačo pusę „Vilkai“ pradėjo padidinę agresyvumą tiek gynyboje, tiek puolime. Ketvirčiui perkopus į antrą pusę A. Cowanas tritaškiu išlygino rezultatą, o Kristupas Žemaitis išvedė vilniečius į priekį. Po dar vieno „Wolves Twinsbet“ legionieriaus prasivežimo, svečiai įgijo 5 taškų pranašumą 70:65. Vis tik, kėliniui baigiantis, šeimininkai susigrąžino minimalią persvarą – 73:72.

Marekas Blaževičius sėkmingai užbaigė porą atakų ir privertė paskutiniojo kėlinio pradžioje varžovų trenerį prašyti minutės pertraukėlės (76:73). Trapi vilniečių persvara išliko kurį laiką. Ketvirčio viduryje M. Jogėla pataikė iš toli, po to pridėjo porą baudų metimų, o „Wolves Twinsbet“ atitrūko – 85:76.

Minutės pertraukėlės prašyti netrukus buvo priverstas ir Alessandro Magro, nes „Rigas Zelli“ snaiperiai vėl ėmė šaudyti iš toli (90:85). Po jos svečių situacija nepagerėjo, o likus žaisti mažiau nei dvi minutes, rezultatas tapo lygus – 90:90.

Andrew Andrewsas pataikė labai svarbų tritaškį. Svečiai atsilikimą sumažino vienu baudos metimu, likus žaisti 36 sekundes. Surengti sėkmingos atakos vilniečiams nepavyko, o gynyboje jie pažeidė taisykles, nes dar nebuvo išnaudoję pražangų limito. Per paskutines 3 sekundes varžovams išsigelbėti nepavyko.

Apdovanojimų ceremonijos metu, prieš įteikiant nugalėtojų taurę, naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas „Wolves Twinsbet“ gynėjas A. Andrewsas.

Finale vilniečiai vertėsi be dėl peties traumos vis dar negalėjusio komandai padėti Tre‘Shawno Thurmano.

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 21, Andrew Andrewsas 18, Matas Jogėla 17, Garrisonas Brooksas 12, Kristupas Žemaitis ir Marekas Blaževičius po 8, Vaidas Kariniauskas 5, Regimantas Miniotas 2, Jeffery Tayloras ir Danielis Baslykas po 1. Justinas Marcinkevičius aikštėje nepasirodė.

„Rigas Zelli“ komandai Robertas Beržinis pelnė 26, Justinas McKoy’us 18, Krišsas Helmanis 13 taškų.

Naująjį sezoną „Vilkai“ pradės rugsėjo 22 d. rungtynėmis „Twinsbet“ arenoje su į svečius atvykstančiu Jonavos „CBet“.

(Foto: Mārtiņš Goldbergs)

2024.09.15
„Wolves Twinsbet“ taurės turnyrą Rygoje pradėjo pergale pusfinalyje

Pergalių seriją pasirengimo sezonui cikle pratęsė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipa. Sostinės krepšininkai Rygoje pergalingai pradėjo „Fracht Baltic Super Cup“ turnyrą, jo pusfinalyje 80:76 (19:23, 28:16, 15:19, 18:18) įveikdami Latvijos čempioną Rygos VEF.

Sekmadienį, 20 val., turnyro finale vilniečiai susitiks su Rygos „Rigas Zelli“.

Pirmajame ketvirtyje vyko lygi kova, pirmaujanti komanda keitėsi keletą sykių. Jam įpusėjus, kelių taškų atstumu į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kurie sėkmingiau sužaidė paskutines kėlinio minutes ir susikrovė 4 taškų pranašumą – 23:19 .

Nors Danielis Baslykas tolimu metimu pradėjo antrąjį kėlinuką, sužaidus porą minučių, VEF pranašumas išaugo iki 7 taškų (29:22). Vilniečiams gynyboje sunkiai sekėsi stabdyti varžovų gynėją Harrisoną Cleary, kuris tiek pats rinko taškus, tiek perdavimais surasdavo komandos draugus.

Vis tik, ketvirčio viduryje Rygos komandos treneris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes „Wolves Twinsbet“ ėmė mažinti atsilikimą. Bet ji šeimininkams nepadėjo. Iš toli pataikė Anthony Cowanas, tris baudų metimus pridėjo Andrew Andrewsas, o Lietuvos sostinės komanda ne tik pasivijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį – 35:32. Iki pertraukos likus žaisti porą minučių, po dviejų iš eilės tolimų Jeffery Tayloro šūvių, „Vilkai“ nutolo 8 taškų atstumu ir rungtynių pusiaukelėje pirmavo 47:39.

Antrąją mačo pusę aktyviau pradėjo Rygos ekipa, po Issufo Sanono tritaškio, vėl išsiveržusi į priekį (51:49).  Iki kėlinuko pabaigos likus žaisti tris minutes, J. Tayloras vėl išvedė „Wolves Twinsbet“ į priekį, o prieš paskutinį ketvirtį svečiai pirmavo 4 taškų persvara – 62:58.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje vilniečiai kelis sykius suklydo perduodami kamuolį, tuo pasinaudojusi VEF ekipa sumažino atsilikimą iki minimumo – 64:63. Ketvirčiui įpusėjus, abi komandos sunkiai rinko taškus, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Likus žaisti minutę, Regimantas Miniotas pataikė iš toli, o „Wolves Twinsbet“ pirmavo 76:72.

Nepaisant visų VEF pastangų išsigelbėti, per likusį laiką pergalės „Vilkai“ iš rankų nepaleido ir pusfinalį laimėjo 80:76.

Lietuvos sostinės ekipos gretose dar vienerias rungtynes dėl peties traumos praleido Tre‘Shawnas Thurmanas.

„Wolves Twinsbet“: Andrew Andrewsas 18, Jeffery Tayloras 15, Anthony Cowanas 13 (4 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 10, Regimantas Miniotas 7 (8 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 6, Marekas Blaževičius ir Danielis Baslykas po 4, Matas Jogėla 3. Garrisonas Brooksas (7 atk. kam.) nepasižymėjo, Justinas Marcinkevičius aikštėje nepasirodė.

VEF gretose rezultatyviausiai žaidė Vyacheslavas Bobrovas (14 tšk.) ir Harrisonas Cleary (13 tšk.).

Iki šio turnyro pasirengimo sezonui cikle vilniečiai įveikė Rostoko „Seawolves“ (83:56), Pernu „Parnu Sadam“ (110:60) ir Klaipėdos „Neptūno“ (96:89 po pratęsimo) komandas.

2024.09.14
Media dienos užkulisiai „Tarp Vilkų“ epizode

Besiruošiantys artėjančiam trečiajam klubo sezonui Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšininkai antradienio popietę praleido media dienoje apsupti fotografų bei videokamerų, į kurios užkulisius pasižvalgyti užsuko ir „Tarp Vilkų“ kūrybinė komanda.

Laidos vedėja Lina Talžūnaitė domėjosi, ką žaidėjai veikė tik ką pasibaigusios vasaros metu, teiravosi naujokų apie integraciją ir naujuosius komandos draugus, o legionierių – apie Lietuvą ir Vilnių.

„Ji kur kas modernesnė, nei galvojau. Tikėjausi, kad bus daugiau senų, istorinių pastatų, nes čia tikrai netrūksta istorijos, bet pamačiau daug daugiau šiuolaikinių pastatų, nei tikėjausi pamatyti“, – pirmaisiais įspūdžiais apie šalį dalinosi iš Ispanijos į Vilnių persikėlęs gynėjas Andrew Andrewsas.

Gerų žodžių apie Lietuvą negalėjo antrą sezoną sostinėje praleisiantis Tre‘Shawnas Thurmanas.

„Tai graži šalis. Daug nuostabių vaizdų, medžių, o miestas atrodo tiesiog puikiai. Labai gražu. Man patinka jo žmonių nuotaikos, visi atsipalaidavę ir tuo mėgaujasi“, – sakė amerikietis.

Tuo tarpu, jo tėvynainis Anthony Cowanas liko nustebęs jam netikėtai geru oru.

„Dabar nežinau, ar tai yra įprasta, bet oras dabar... Kai galvoji apie Lietuvą, tu mintyse matai stingdantį šaltį, bet šiuo metu oras yra puikus, labai geras laikas būti lauke, todėl smagu čia būti“, – sakė vienas „Wolves Twinsbet“ atakų organizatorių.

Ne paslaptis, jog dauguma žaidėjų kur kas mieliau užsiimtų kokia nors kita veikla, nei pozuotų prieš objektyvus. Tai L. Talžūnaitei patvirtino kapitonas Regimantas Miniotas.

„Turbūt aš. Nenumesiu ant kažko kito, man labiausiai nepatinka“, – šypsojosi „Wolves Twinsbet“ puolėjas, paklaustas, kuris komandos narys ypač nemėgsta media dienos šurmulio.

Komandos krepšininkai taip pat sužaidė ir žaidimą „Tas ar kitas“, kuriame rinkosi patinkančių automobilių markes, patiekalus ir Lietuvos muzikos grupes.

Kurį automobilį rinktųsi Marekas Blaževičius, kokiai merginų pop grupei savo simpatijas atiduoda Matas Jogėla ir kam, picai ar sušiams, prioritetą teikia vyriausiasis treneris Alessandro Magro, pamatyti kviečiame smagiame pirmajame naujojo „Tarp Vilkų“ sezono epizode.

2024.09.12
„Wolves Twinsbet“ pratęsė pergalių seriją draugiškų rungtynių cikle

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų pasirengimo sezonui cikle iškovojo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komanda. Trenerio Alessandro Magro auklėtiniai savo arenoje po pratęsimo įveikė Klaipėdos „Neptūną“ – 96:89 (18:16, 21:24, 19:18, 22:22, 16:9).

Anksčiau vilniečiai įveikė Rostoko „Seawolves“ (83:56) ir Pernu „Parnu Sadam“ (110:60) komandas.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo dvikovą ir pirmavo 7:2. Kėliniui įpusėjus, uostamiesčio ekipa dusyk pelnė taškus su varžovų pražangomis ir persvėrė rezultatą (9:12). Pasivyti svečius vilniečiams pavyko tik ketvirčio pabaigoje – 18:16.

„Neptūnas“ darsyk į priekį išsiveržė sužaidus porą minučių antrajame kėlinuke, kuriame pirmavo 31:25. Iki ilgosios pertraukos likus žaisti keturias minutes, „Wolves Twinsbet“ spurtavo ir privertė klaipėdiečių trenerį kviestis savo žaidėjus pasitarimui (34:31). Po jos žaidimas vėl išsilygino, o ilsėtis komandos išėjo minimalia persvara pirmaujant klaipėdiečiams – 40:39.

Netrukus po trečiojo ketvirčio pradžios A. Magro paprašė minutės pertraukėlės, nes „Vilkų“ gynyba pernelyg lengvai leido varžovams rinkti taškus (43:47). Vis tik, susigražint iniciatyvos šeimininkams nesisekė, kėlinio viduryje jie atsiliko 6 taškų atstumu – 47:53.

Ketvirčiui artėjant prie pabaigos, ėmė kilti aistros. Iš pradžių technine pražanga už pastabas arbitrui gavo „Neptūno“ puolėjas Zane‘as Watermanas, po to ją už pernelyg dideles emocijas užsidirbo ir „Wolves Twinsbet“ atsarginių suolelis. Likus žaisti 10 minučių, rezultatas buvo lygus – 58:58.

Paskutinio ketvirčio pradžioje abi komandos šiek tiek strigo puolime ir taškus rinko sunkiai. Tačiau iki mačo pabaigos likus žaisti keturias minutes, Andrew Andrewsas pataikė iš toli, o sostinės komanda pirmavo 71:67. Tačiau, likus žaisti mažiau nei porą minučių, „Neptūnas“ vėl buvo priekyje (75:74), o A. Magro paprašė dar vienos minutės pertraukėlės.

Po jos iš toli pataikė Garrisonas Brooksas, netrukus baudos metimą pridėjo kamuolį perėmęs Anthony Cowanas, o „Wolves Twinsbet“ susigrąžino pranašumą (78:75). Per likusias 20 sekundžių aikštelėje vyko tikras chaosas, pasibaigęs svečių paskutinę sekundę į krepšį įmuštu kamuoliu po tyčia pramesto baudos metimo ir išplėštu pratęsimu – 80:80.

Jame A. Andrewsas pataikė 3 tolimus iš eilės, o „Wolves Twinsbet“ susikrovė 8 taškų pranašumą 91:83 ir pergalės iš rankų nebepaleido – 96:89.

Sostinės ekipos gretose antras rungtynes dėl peties skausmų praleido Tre‘Shawnas Thurmanas, padėti negalėjo ir apsirgęs Jeffery Tayloras.

„Wolves Twinsbet“: Andrew Andrewsas 29, Anthony Cowanas ir Matas Jogėla po 14, Garrisonas Brooksas 12 (5 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 8, Vaidas Kariniauskas ir Justinas Marcinkevičius po 6, Regimantas Miniotas 4 (8 atk, kam.), Marekas Blaževičius 3. Danielis Baslykas nepasižymėjo.

„Neptūnas“: Tomašas Pavelka 16 (10 atk. kam.), Arnas Beručka 15, Martynas Pacevičius ir Desure Buie po 12 (10 rez. perd.), Nate’as Johnsonas 9 (9 atk kam.), Zane’as Watermanas 8, Žygimantas Janavičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 6, Matas Repšys 5. Radvilas Kneižys nepasižymėjo, o Airingas Brazauskas aikštelėje nepasirodė.

Vyr. treneris Alessandro Magro komentaras: „Mums reikia rungtynių, kuriose susitiktume su tokiais varžovais, kurie žaidžia kietai, turi aiškias idėjas. Jie šiandien žaidė geras rungtynes. Savo ruožtu, mums reikia ištaisyti daug situacijų, nes norime būti labiau pasiruošę gynyboje, turime geriau gintis arčiau krepšio. Buvo momentų, kai visiškai nusileidome abejose aikštės pusėse. Bet to ir reikia, kad būtume kuo labiau pasiruošę oficialioms rungtynėms. Tikiuosi, kad iki tol dar turėsime tokių rungtynių, kuriose turėsime įveikti gautus iššūkius“, – sakė „Wolves Twinsbet“ strategas.

Kitą savaitgalį „Wolves Twinsbet“ dalyvaus „Fracht Baltic Super Cup“ taurės keturių komandų turnyre. Jo pusfinalyje, rugsėjo 14 d., vilniečiai susitiks su Latvijos čempionu Rygos VEF.