Ambasadoriai

DARJUŠ & KŠIŠTOF LAVRINOVIČ

Aukščiausi pasaulio dvyniai mūsų klube prisideda prie sirgaliams skirtų veiklų organizavimo, skatina jaunimą užsiimti aktyviu laisvalaikiu, lankosi švietimo įstaigose, kviečia krepšinio mėgėjus į rungtynes, įsitraukia į komandos komunikaciją ir atstovauja klubą viešojoje erdvėje.

DARJUŠ & KŠIŠTOF LAVRINOVIČ

SERGEJ MASLOBOJEV

Skambiausią pergalę Lietuvos kikbokso istorijoje – „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą – iškovojęs Sergejus savo pavyzdžiu siekia įkvėpti jaunimą sportuoti, suteikti jiems motyvacijos nepasiduoti ne tik sporte, bet ir kitose gyvenimo veiklose.

SERGEJ MASLOBOJEV

VYTAUTAS MEDINECKAS-IRONVYTAS

Reperis, aktorius, verslininkas ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas turi sukaupęs labai įvairios patirties, kuria dalinasi su jaunais žmonėmis, juos įkvėpdamas siekti užsibrėžtų tikslų ir įveikti iššūkius.

Pavel Kovtunec

Vadybos specialistas Pavelas Kovtunec praeityje ėjo Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidento pareigas, užėmė Lietuvos bokso federacijos viceprezidento kėdę bei dirbo šalies sporto talentų vadybininku.

Pavel Kovtunec

Simas Kučas

Simas Kučas yra visų amžiaus grupių Lietuvos lauko teniso čempionas, gynęs šalies garbę „Davis Cup“ turnyre. Per savo karjerą yra žaidęs ir prieš pirmosiomis pasaulio raketėmis tapusius Andy Murrey‘jų ir Novaką Džokovičių. Jai pasibaigus, liko teniso pasaulyje, dirba treneriu, organizuoja stovyklas ir turnyrus, taip pat yra įkūręs teniso aikštyną Palangoje.

Simas Kučas

Prisijunk prie „Wolves“ bendruomenės!

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok naujienas pirmas!
newsletter
logo

Sek mus socialiniuose tinkluose

BC Wolves

Visos teisės saugomos © 2023 BC WOLVES